English
Taşınabilir 220V/USB Çıkışlı Güç Kaynağı!
Siz Nerde Enerjiniz Orada!
Taşınabilir 220V/USB Çıkışlı Güç Kaynağı!

Şarj etmek ve keşfetmek için Taşınabilir Güç Kaynağı!

 

Özgürlük Herşeydir

 

Taşınabilir güç kaynağı, şarj edilebilir Lityum pille çalışan, taşınabilen bir elektrik kaynağıdır. Adından da anlaşılacağı gibi taşınabilir, istediğiniz zaman her yere götürebilirsiniz. AC prizi ve USB şarj bağlantı noktaları ile donatılmış olan bu cihaz, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, mini soğutucular, fanlar, elektrikli battaniyeler gibi birçok farklı cihazı uzun süre çalıştırabilir.

 

Kolay Şarj

 

Taşınabilir güç kaynağı evinizdeki duvar prizine takmanız yeterlidir, çok hızlı şarj olur. Aynı zamanda, aracınızdaki 12V çakmaklık girişine veya bir güneş paneline bağlayarak da şarj edilme seçeneğine  sahip olabilirsiniz. Bu sayede elektriğin olmadığı kamp, dağcılık vb. outdoor etkinliklerinde kolayca güneşten veya aracınızdan şarj ederek eğlencenize kesintisiz devam edebilirsiniz.

 

Temiz Enerji

 

Gazla çalışan bir jeneratörle karşılaştırıldığında, gürültüsüz, dumansız ve kirlilik oluşturmadan çalışır. Bakım gerektirmez. Uyumlu bir güneş paneli ile takım kurabilir, enerjiyi güneşten alabilirsiniz, yenilenebilir ve uzun vadede ekonomiktir. 


Ürün Bilgisi
Kullanım Klavuzu
Garanti
Sipariş Ver
© Copyright 2021 Batron Enerji A.Ş - || Web Tasarım
Kendi Bataryanı Oluştur