English
POWERPETECH Endüstriyel Güç Kaynağı
İşletmeniz için Akıllı, Kesintisiz ve Temiz Lityum İyon Enerji Kaynağı
POWERPETECH Endüstriyel Güç Kaynağı

Yüksek Güç Gereksinimleriniz İçin Tasarlandı
POWERPETECH; Modüler olarak artırılabilir rack kabin yapısı sayesinde istediğiniz güç ihtiyacı için hızlı çözümler sunar. 19’’ Rack kabin içerisine modüler tak çalıştır yapısı ve kolay bağlantı konnektörleri ile hızlı ve basit kurulum sağlar.

Son teknoloji tasarıma ve üstün BATRON teknolojisine sahip 48V lityum piller, mükemmel hizmet ömürleri ve şarj kapasitelerine sahip oldukları için, endüstrideki diğer pil türlerine kıyasla size rakipsiz teknik özellikler sunar.


Uzun Ömürlü
Sahip olduğu LiFePO4 Pil paketi size uzun yıllar hizmet etmesini sağlar. LiFePO4 pilleri sahip olduğu enerji yoğunluğu ve yüksek kapasitesi sayesinde, size bulunduğunuz her alanda kesintisiz güç sunabilir. 4000 çevrim sayısına (Şarj-Deşarj) sahip bu piller, size uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini sunar. Enerji ihtiyacınızda kesintiye yer bırakmaz.

Güvenilir Teknoloji
POWERPETECH, Modüler bataryaları içerisinde kullanılan ve Batron mühendisleri tarafından geliştirilen lityum pil yönetim sistemi (BMS) ile aşırı şarj-deşarj, aşırı yük, aşırı akım ve yüksek veya düşük sıcaklık gibi temel koruma özellikleri haricinde ektra hassas sensörler ve sigortalar ile üstün güvenlik özelliklerine sahiptir


Tasarruf Etkisi
POWERPETECH, yenilenebilir enerji kaynakları ile uyumlu olarak tasarlandı. Solar Panel bağlantısı sayesinde, gün içerisinde güneşten enerji depolamanıza imkan sağlar. Para harcamadan üretir ve kullanırsınız. Bu sayede işletmenizin enerji maliyetlerini azaltabilir hatta tamamen sıfırlayabilirsiniz.


Ürün Bilgisi
Kullanım Klavuzu
Garanti
Sipariş Ver
© Copyright 2021 Batron Enerji A.Ş - || Web Tasarım
Kendi Bataryanı Oluştur