POWERPETECH Endüstriyel Güç Kaynağı
İşletmeniz için Akıllı, Kesintisiz ve Temiz Lityum İyon Enerji Kaynağı
TEMİZ ENERJİ
UYUMLU
KESİNTİSİZ
AKILLI
POWERPETECH Endüstriyel Güç Kaynağı
Temiz Enerji Kullanımı
Taşınabilir Güç Kaynağı; arazide, kampta, evde, ofiste, arama-kurtarmada, … vb. alanlarda enerji ihtiyacınızı yenilenebilir enerji kaynaklarından temin etmenizi sağlar. Solar Panel bağlantısı sayesinde, nerede olursanız olun gün içerisinde enerji üretmenizi sağlar. Çevreyi kirletmez, doğa dostudur. Karbon ayak izinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Uzun Ömürlü
Sahip olduğu LiFePO4 Pil paketi size uzun yıllar hizmet etmesini sağlar. LiFePO4 pilleri sahip olduğu enerji yoğunluğu ve yüksek kapasitesi sayesinde, size bulunduğunuz her alanda kesintisiz güç sunabilir. 2000 çevrim sayısına (Şarj-Deşarj) sahip bu piller, size uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesini sunar. Enerji ihtiyacınızda kesintiye yer bırakmaz.

Kolay Kullanım
Taşınabilir Güç Kaynağı’ nı kullanmak için herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaz. Kutusundan çıkardığınız ilk andan itibaren kullanabilirsiniz. Universal soket girişleri sayesinde bulunduğunuz her yerde enerji depolayabilir veya kullanabilirsiniz. Cihazı power tuşuyla aktif edebilir ve anında kullanabilirsiniz.

Tasarruflu
Taşınabilir Güç Kaynağı, yenilenebilir enerji kaynaklarını aktif kullanmak için tasarlandı. Sadece arazide değil; evinizde, ofisinizde, sahada, … vb. alanlarda Solar Panel ile enerjinizi para harcamadan üretir ve kullanırsınız. Bu sayede enerji depolarken doğayı koruyabilir, karbon salınımını engelleyebilir ve bireysel enerji kullanımlarınızdan tasarruf edebilirsiniz.
Ürün Bilgisi
Kullanım Klavuzu
Garanti
Sipariş Ver
Mobil enerjinin en tecrübeli, yerli ve özel kuruluşuyuz. Gelecekçi düşünerek taşınabilir enerjinin istikbalini şekillendiriyoruz. Ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.
Özel Tasarım
Tüm enerji ihtiyaçlarınız için her alana uygun, lityum iyon akü ve batarya sistemlerini sizin için özel tasarlıyoruz.
Yüksek Verimlilik
Bataryaların fiziki hacimlerini azaltıp, kapasite artışı sağlamayı başardık! Yani hem küçülttük, hem büyüttük!
Uzun Ömürlü
LiFePO4 ve Lithium Titanate (LTO) teknolojisi ile klasik akülerinizin ömürlerini x100 katına kadar çıkartabiliyoruz.