Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
Yeni nesil bataryalara geçiş yapın
Geleceğe Adım Atın
Kullandığınız Kadar Ödeyin
Sitenizde Size Özel Şarj İstasyonu
Temiz Enerji Kaynaklarını Kullanın
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
Hızlı Şarj İmkânı
Elektrikli araca sahip olmadan aklımıza gelen ilk soru, ne kadar sürede şarj olacak? Bulunduğunuz yerde şebekenizin durumu saha ekibimiz tarafından kontrol edilir. Uygun şartlara sahipseniz ihtiyacınıza uygun Hızlı Şarj desteğini sağlayabiliriz.

Temiz Enerji Kullanımı
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, BATRON’ un ürettiği diğer depolama ürünleriyle senkronize çalışır. Bu sayede sağladığımız enerji üretimi, kullanımı ve depolama seçeneklerini Şarj İstasyonunuz ile entegre edebilirsiniz. Yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjinizle doğayı korumaya yardımcı olursunuz.

Ödeme Yöntemi
Bireysel kullanım da dahil olmak üzere ürünlerimizde farklı ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Size ait Şarj İstasyonunuzda veya topluma açık alanlarda kullanılan Şarj İstasyonlarımızda Kredi kartı, Mobil ödeme, RFID Kart okutma gibi farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Seçeceğiniz BATRON Elektrikli Araç Şarj İstasyonu’nda size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.
Ürün Bilgisi
Kullanım Klavuzu
Garanti
Sipariş Ver
Mobil enerjinin en tecrübeli, yerli ve özel kuruluşuyuz. Gelecekçi düşünerek taşınabilir enerjinin istikbalini şekillendiriyoruz. Ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.
Özel Tasarım
Tüm enerji ihtiyaçlarınız için her alana uygun, lityum iyon akü ve batarya sistemlerini sizin için özel tasarlıyoruz.
Yüksek Verimlilik
Bataryaların fiziki hacimlerini azaltıp, kapasite artışı sağlamayı başardık! Yani hem küçülttük, hem büyüttük!
Uzun Ömürlü
LiFePO4 ve Lithium Titanate (LTO) teknolojisi ile klasik akülerinizin ömürlerini x100 katına kadar çıkartabiliyoruz.