English
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
Mobil Gücünüz!
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Hızlı Şarj İmkânı
Elektrikli araca sahip olmadan aklımıza gelen ilk soru, ne kadar sürede şarj olacak? Bulunduğunuz yerde şebekenizin durumu saha ekibimiz tarafından kontrol edilir. Uygun şartlara sahipseniz ihtiyacınıza uygun Hızlı Şarj desteğini sağlayabiliriz.

Temiz Enerji Kullanımı
Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, BATRON’ un ürettiği diğer depolama ürünleriyle senkronize çalışır. Bu sayede sağladığımız enerji üretimi, kullanımı ve depolama seçeneklerini Şarj İstasyonunuz ile entegre edebilirsiniz. Yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjinizle doğayı korumaya yardımcı olursunuz.

 

İnovatif Teknoloji

Kapalı/açık otoparklar için tasarlanan BATRON Elekrtrikli Araç Şarj İstasyonu (ELARİ), standart ve hızlı şarj seçenekleriyle, hava şartlarından etkilenmeyecek yapıları ile güvenli şarja imkân vermektedir. Darbelere ve vandalizme karşı özel olarak tasarlanmış, dışarıdan müdahalelere imkan vermeyen tasarıma sahiptir. Anlaşılır ve kolay kullanılan bir ara yüz yazılımı bulunmaktadır. AC Şarj istasyonu, 16A, 32A ve 63A seviyelerinde 1faz ve 3faz olarak elektrikli araç şarjı gerçekleştirebilen ünitedir. Aracın batarya kapasitesine göre değişen, 1 ile 4 saat sürede şarj edebilme kapasitesine sahiptir. Şarj işlemi için “Mod3” olarak adlandırılan yapı ve “Tip2” diye adlandırılan şarj prizine sahiptir.

Ödeme Yöntemi
Bireysel kullanım da dahil olmak üzere ürünlerimizde farklı ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Size ait Şarj İstasyonunuzda veya topluma açık alanlarda kullanılan Şarj İstasyonlarımızda Kredi kartı, Mobil ödeme, RFID Kart okutma gibi farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Seçeceğiniz BATRON Elektrikli Araç Şarj İstasyonu’nda size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.


Ürün Bilgisi
Sipariş Ver
© Copyright 2021 Batron Enerji A.Ş - || Web Tasarım
Kendi Bataryanı Oluştur