English
Askeri Bataryalar
Batron Smart Military Batteries!
Askeri Bataryalar

Askeri Bataryalar

Görev kritik olduğunda, BATRON Bataryaları fark yaratır

BATRON, birçok  farklı teknolojide standart askeri batarya çözümleri sunar ve müşteri gereksinimlerine göre özelleştirir.

Hafif, kompakt bataryalarımızın piyade iletişimi, ana kamplar ve silah sistemlerinden torpidolara, İHA'lara/UUV'lere, deniz gemileri, uçaklar ve askeri araçlara kadar askeri uygulamalar için olağanüstü güvenilirlik ve performans sağladığı sahada kanıtlanmıştır.

Güvenilir bataryalarımız ve  taşınabilir enerji depolama sistemlerimiz,  askerlerimizin kesintisiz enerjiye ve iletişim sürekliliğine sahip olmalarını sağlayarak onların güvende olmasına imkan tanır. Araç ve silah sistemleri için geliştirilmiş BATRON bataryaları düşük maliyet, düşük ağırlık ve yüksek güç avantajları ile dünyadaki rakiplerinden benzersizdir.

 

BATRON Ar-Ge

 

BATRON  Ar-Ge'miz sürekli yenilikle sonuçlanır – Komplike bataryalarımız güç,  güvenlik ve sistemlere batarya verilerinin iletilmesi için tamamen BATRON mühendisleri tarafından yerli ve milli olarak geliştirilmiş elektronik sistemler ve yazılımları kullanmaktadır.


Ürün Bilgisi
Sipariş Ver
© Copyright 2021 Batron Enerji A.Ş - || Web Tasarım
Kendi Bataryanı Oluştur