Akıllı Direk Çözümleri
Yeni nesil bataryalara geçiş yapın
Güvenlik Kamerasına Erişim
Kablosuz Şarj İmkanı
Solar Panel ile Enerji Üretir
Uzaktan Bağlantı ile Kontrol
Akıllı Direk Çözümleri
Kendi Enerjisini Üretir
Çatısında bulunan solar paneli sayesinde gün içerisinde ürettiği enerjiyi depolar ve kullanır. Güneşlenmenin olduğu açık alanlarda ürettiği enerjiyi kullanır. Üretim fazlası oluşması durumunda elektrik şebekesine aktarır. Şebeke elektriğine ihtiyaç halinde bağlanır. Karbon ayak izimizin azaltılmasına ve doğayı korumaya yardımcı olur.

Kontrol Edilebilir
Uzaktan bağlantı modülü sayesinde Akıllı Aydınlatma Direği içerisinde bulunan pil paketinin kapasitesini, ürettiği enerjiyi, tüketim miktarını, pil paketinin ömrünü kolayca öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda üzerindeki Güvenlik Kamerasına erişebilir, ses-video kaydı alabilir, kamerayı hareket ettirip çevreyi gözlemleyebilirsiniz. Bu özellikleri mobil uygulamamızdan kontrol etmeniz mümkün.
Kablosuz Şarj
Akıllı Aydınlatma Direğinin üzerinde USB ve Type C çıkış portları ile kablosuz şarj bölümleri de yer alır. Kullandığınız elektronik cihazınız kablosuz şarj özelliğini destekliyor olması yeterli. Akıllı Aydınlatma Direği üzerinde bulunan Kablosuz Şarj bölümü cihazlarınızı hızlı şarj etmenize olanak tanır. Enerjiye kesintisiz ulaşma imkânı sağlar.
Ürün Bilgisi
Kullanım Klavuzu
Garanti
Sipariş Ver
Mobil enerjinin en tecrübeli, yerli ve özel kuruluşuyuz. Gelecekçi düşünerek taşınabilir enerjinin istikbalini şekillendiriyoruz. Ve bu yüzden işimizi severek yapıyoruz.
Özel Tasarım
Tüm enerji ihtiyaçlarınız için her alana uygun, lityum iyon akü ve batarya sistemlerini sizin için özel tasarlıyoruz.
Yüksek Verimlilik
Bataryaların fiziki hacimlerini azaltıp, kapasite artışı sağlamayı başardık! Yani hem küçülttük, hem büyüttük!
Uzun Ömürlü
LiFePO4 ve Lithium Titanate (LTO) teknolojisi ile klasik akülerinizin ömürlerini x100 katına kadar çıkartabiliyoruz.