Batron Enerji Sistemleri Blog

Batron Enerji olarak Battery Show 2022 'ye katıldık.

Almanya'nın Stuttgart şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük batarya fuarı olan Battery Show 2022 de yeni teknolojilerimizi tüm dünya ile paylaştık. Özellikle SOHOME Ev ve Ofis Enerji Depolama ürünümüzün yoğun ilgi gösterildiği etkinlikte farklı endüstriden  firmalar ile ön anlaşma ve işbirliği sağladık.

BATRON CESS 2022 de

Emin adımlarla teknolojimizi duyurmaya gidiyoruz. Amerika CES 2022’deyiz!

Batron yeni teknolojilerini sergilemek üzere LAS VEGAS da düzenlenen CESS 2022 e katılıyor.

Lityum Akü Teknolojisi

Pil, her biri pozitif bir elektrot (katot), negatif bir elektrot (anot), bir ayırıcı ve bir elektrolit içeren bir veya daha fazla hücre paketidir. Farklı kimyasallar ve malzemeler bataryanın özelliklerini belirler. Ne kadar enerji depolayabilir ve verebilir, ne kadar güç sağlayabilir gibi.

DRON BATARYA TEKNOLOJİLERİ

Batron Enerji farklı kapasite ve özelliklerde, drone bataryası geliştirip üretiyor ve dron üreticilerinin farklı taleplerini karşılıyor. Dron üreticileri, çeşitli fiyatlarda dronları, farklı sektörler için geliştiriyor. Fotoğraf ve video yakalama gibi özellikleri geliştirmek için farklı arge çalışmaları yürütüyor. Son yıllardaki teknolojik gelişmeler, dronların ve akıllı telefonların popülerliğini çok fazla artırdı. TechNavio pazar araştırmasına göre, dronların artan popülaritesi, önümüzdeki yıllarda enerji depolama pazarının büyümesini körükleyen başlıca faktörlerden biri olacak.

Lityum Akü ile Elektrik Depolama

Yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretme, hem ticari hem de çevreci çözümleriyle önümüzdeki yılların önemli pazarlarından birisi haline gelecek. Sayıları her geçen gün artan binlerce güneş ve rüzgar enerjisi tesisi de gigawatları aşan üretimleriyle bunu teyit ediyor.