AGV Bataryaları


Robotik, günlük hayatımızda her geçen gün daha da yaygın hale geliyor. Robotlar ve AGV'ler (Otomatik Yönlendirmeli Araçlar) bize her geçen gün daha fazla hizmet veriyor ve görevlerini yerine getirmek için otonom olmaları gerekiyor.

 

Otonom yönlendirmeli araçlar (AGV'ler) ve diğer malzeme taşıma ekipmanları için tasarlanan farklı gerilim ve kapasitedeki Li-Ion ve LiFEPO4 içerikli BATRON bataryaları, geleneksel kurşun asit akülere göre birçok maliyet, performans ve çevresel iyileştirme sunar.

 

BATRON®, AGV Araçlara yönelik güç teknolojisini Ar-Ge çalışmaları ile sürekli olarak geliştirmektedir. Tasarım, üretim süreci, yüksek güvenlik, hafiflik, uzun ömür, çevresel uygulanabilirlik, hızlı şarj vb. tüm parametreler BATRON AGV bataryalarında en son teknoloji ve analizlerle oluşturulmuştur.  AGV araçlarınızdan en iyi performansı almak için size özel çözümlerimizden istediğinizi tercih edebilirisiniz.

 


Ürün Bilgisi Teklif Al

BATRON® Ürün yelpazesi, robot veya AGV tasarlayan müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

BATRON®  iç mekan malzeme taşıma ekipmanı pazarı için güç, enerji, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere optimize edilmiş gelişmiş Lityum iyon şarj edilebilir batarya çözümleri geliştirmiştir. Bu bataryalar, şu anda çoğu malzeme taşıma ekipmanı tedarikçisi tarafından kullanılan mevcut kurşun asit akülerin yerine kolayca kullanılabilir. Ayrıca, standart ürünlerimiz haricinde size özel çözümler oluşturmak için tasarım desteği de sağlayabiliriz.